پاورپوینت های فنی و مهندسی

تجهیز کارگاه   چکیده: ماده 1- موضوع پیمان ماده 2- اسناد و مدارك این پیمان، شامل اسناد و مدارك زیر است: الف ـ موافقتنامه. ب ـ شرایط عمومی. ج ـ شرایط خصوصی. د ـ برنامه زمانی كلی. هـ ـ فهرست بها و مقادیر كار. و ـ مشخصات فنی (مشخصات فنی عمومی، مشخصات فنی خصوصی)، دستورالعملها و استانداردهای فنی.مقاله ای در مورد تجهیز کارگاه,تحقیق در مورد تجهیز کارگاه,پاورپوینت تجهیز کارگاه,پروژه ی دانشجویی تجهیز کارگاه,دانلود تحقیق تجهیز کارگاه,دانلود مقاله ی تجهیز کارگاه,دانلود پاورپوینت تجهیز کارگاه,دانلود پروژه…

مقاله ی تجهیز کارگاه

سید محمد میرعالی بازدید : 32 یکشنبه 08 مرداد 1396 : 14:28 نظرات ()
مقاله ی تجهیز کارگاه

تجهیز کارگاه

 

چکیده:

ماده 1-

موضوع پیمان

ماده 2- اسناد و مدارك

این پیمان، شامل اسناد و مدارك زیر است:

الف ـ موافقتنامه.

ب ـ شرایط عمومی.

ج ـ شرایط خصوصی.

د ـ برنامه زمانی كلی.

هـ ـ فهرست بها و مقادیر كار.

و ـ مشخصات فنی (مشخصات فنی عمومی، مشخصات فنی خصوصی)، دستورالعملها و استانداردهای فنی.

 

ز ـ نقشه‌ها.

اسناد تكمیلی كه حین اجرای كار و به منظور اجرای پیمان، به پیمانكار ابلاغ می‌شود یا بین طرفین پیمان مبادله می‌گردد نیز جزو اسناد و مدارك پیمان به شمار می‌آید. این اسناد باید در چارچوب اسناد و مدارك پیمان تهیه شود. این اسناد، ممكن است به صورت مشخصات فنی، نقشه، دستوركار و صورتمجلس باشد.

درصورت وجود دوگانگی بین اسناد و مدارك پیمان، موافقتنامه پیمان بر دیگر اسناد و مدارك پیمان اولویت دارد. هرگاه دوگانگی مربوط به مشخصات فنی باشد، اولویت به ترتیب با مشخصات فنی خصوصی، نقشه‌های اجرایی و مشخصات فنی عمومی است و اگر دوگانگی مربوط به بهای كار باشد، فهرست بها بر دیگر اسناد و مدارك پیمان اولویت دارد.

   ماده 3- مبلغ

مبلغ پیمان              (به حروف)

(به عدد)                                                  ریال است. مبلغ پیمان با توجه به اسناد و مدارك پیمان، تغییر می‌كند.

     ماده 4- تاریخ تنفیذ،‌مدت، تاریخ شروع كار

الف ـ این پیمان از تاریخ مبادله آن (ابلاغ از سوی كارفرما) نافذ است.

ب ـ مدت پیمان ………… ماه است. این مدت، تابع تغییرات موضوع ماده (30) شرایط عمومی پیمان است.

ج ـ تاریخ شروع كار، تاریخ نخستین صورتمجلس تحویل كارگاه است كه پس از مبادله پیمان، تنظیم می‌شود. پیمانكار متعهد است از تاریخ تعیین شده برای شروع كار، در مدت ………… ماه نسبت به تجهیز كارگاه به منظور شروع عملیات موضوع پیمان، اقدام نماید.

     ماده 5- دوره تضمین

حسن انجام عملیات موضوع پیمان، از تاریخ تحویل موقت یا تاریخ دیگری كه طبق ماده (39) شرایط عمومی تعیین می‌شود، برای ………… ماه از سوی پیمانكار، تضمین می‌گردد و طی آن به ترتیب ماده (42) شرایط عمومی عمل می‌شود.

     ماده 6- نظارت براجرای كار

نظارت براجرای تعهدات پیمانكار طبق اسناد و مدارك پیمان، از طرف كارفرما به عهده …………………………………… به نشانی ………………………………………… واگذار شده است كه با توجه به مواد (32) و (33) شرایط عمومی انجام می‌شود.

     ماده 7- نشانی دوطرف

نشانی كارفرما: …………………………………………………………

نشانی پیمانكار: …………………………………………………………

نماینده كارفرما                                         نماینده پیمانكار

نام و نام خانوادگی                                     نام و نام خانوادگی

امضا                                                     امضا

شرایط عمومی

فصل اول

تعاریف و مفاهیم

     ماده 1- پیمان

پیمان، مجموعه اسناد و مداركی است كه در ماده (2) موافقتنامه پیمان، درج شده است.

     ماده 2- موافقتنامه

موافقتنامه، سندی است كه مشخصات اصلی پیمان، مانند مشخصات دوطرف، موضوع، مبلغ و مدت پیمان، در آن بیان شده است.

     ماده 3- شرایط عمومی

شرایط عمومی، مفاد همین متن است كه شرایط عمومی حاكم بر پیمان را تعیین می‌كند.

     ماده 4- شرایط خصوصی

شرایط خصوصی، شرایط خاصی است كه به منظور تكمیل شرایط عمومی، برای این پیمان، با توجه به وضعیت و ماهیت آن، تنظیم شده است. موارد درج شده در شرایط خصوصی، هیچ‌گاه نمی‌تواند مواد شرایط عمومی را نقض كند.

     ماده 5- برنامه زمانی اجرای كار

الف ـ برنامه زمانی كلی: برنامه‌ای است كه در آن، زمانبندی كلی كارهای مورد پیمان برحسب ماه، منعكس گشته و در اسناد و مدارك پیمان درج شده است.

ب‌ـ برنامه زمانی تفصیلی: برنامه‌ای است كه زمانبندی فعالیتهای مختلف كارهای موضوع پیمان، به تفصیل و در چارچوب برنامه زمانی كلی، در آن آمده است.

     ماده 6- كارفرما

كارفرما، شخص حقوقی است كه یك سوی امضاكنندة پیمان است و عملیات موضوع پیمان را براساس اسناد و مدارك پیمان، به پیمانكار واگذار كرده است. نمایندگان و جانشینهای قانونی كارفرما، در حكم كارفرما می‌باشند.

 

قیمت فایل فقط 2,500 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1 در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرکز جامع پاورپوینت های فنی و مهندسی در میهن پاورپوینت
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 3175
  • کل نظرات : 1